Pokazowy ALESUND to 125-metrowy dom, który skradnie serca miłośników nie tylko nowoczesnego designu.

Przytulność jest tu równie ważna, co opromieniający wnętrze elegancki blask. Miękkie tekstylia połączono w aranżacji z połyskującymi elementami.
Elegancki kominek przyciąga wzrok nawet bez rozpalonego w nim ognia.

Strefa dzienna została urządzona w myśl zasady: codzienna wygoda w parze z funkcjonalnością. Pokój dzienny z kominkiem otwarty na kuchnię i ogród tworzy wymarzone warunki, żeby przyjemnie wypocząć w gronie najbliższych.

Wizytówką projektu Alesund są optymalnie rozplanowane przeszklenia, dzięki którym do środka swobodnie wpada naturalne światło, docierając niemal w każdy zakątek domu..

Aromatyczna włoska kawa z ekspresu, którą z przyjemnością podajemy naszym gościom, zaprasza do aranżowanej z dbałością o detale kuchni.

W aranżacji główną rolę gra drewno dębowe użyte zarówno na podłodze, delikatnie bielone a także jako blat stołów i komody.

Udając się na piętro domu pokazowego mogą podziwiać Państwo piękną ceramikę łazienkową. Zastosowane w dwóch łazienkach formy i faktury zostały dobrane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

1
2
3
1

deska barlinecka w kolorze Dąb Cheesecake

2

umywalki Roca

3

armatura Grohe

Nasz dom pokazowy to zaledwie ułamek aranżacyjnych możliwości, jakie dają Państwu wnętrza dostępnych w ramach Osiedla Norweskiego domów.

Mamy nadzieję, że wyjątkowe wnętrze domu pokazowego będzie wspaniałym początkiem rozmowy o Państwa wymarzonym domu.

KONTAKT